Szare kurtki damskie

Ilość produktów: 34

Szare kurtki wiosenne, jesienne i zimowe

Duże możliwości stylizacyjne zapewniają szarości, które pasują do wielu kolorów. Świetnie sprawdzą się wobec tego szare kurtki damskie, za pomocą których można stworzyć ciekawy strój na praktycznie każdą okazję. Nie ma znaczenia to, czy ktoś szuka kurtki do pracy, szkoły, na przyjęcie, spotkanie ze znajomymi czy po prostu na zakupy – szara kurtka zawsze będzie dobrym wyborem. Jest to klasyka, która pasuje praktycznie każdemu, można przebierać w dodatkach i eksperymentować z modą. Szarości nigdy nie zawiodą, a ilość ich odcieni jest ogromna, wobec czego każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Szara kurtka damska może być utrzymana w kolorystyce jasnej lub ciemnej, w zależności od osobistych preferencji.

Szarości są zawsze w modzie

Szarości są neutralne i jednocześnie uniwersalne, dlatego pasują praktycznie do wszystkiego. Warto mieć wobec tego w przynajmniej jedno okrycie wierzchnie w odcieniu szarości. W zależności od tego jaki chce uzyskać się efekt, można postawić na jasną kolorystykę lub ciemnoszarą kurtkę. Na jesień czy zimę będzie to świetne rozwiązanie, wystarczy dopasować odpowiednie dodatki, aby wyglądać stylowo niezależnie od okazji. Szarości mają to do siebie, że potrzebują mocniejszego akcentu, aby ożywić stylizację dodać jej charakteru. Idealnym wyborem będą dodatki w kolorze czerwonym w postaci szalika czy czapki. Równie dobrze sprawdzi się wariant granatowy, czarny, bordowy czy w odcieniu butelkowej zieleni. Istotne jest to, aby nie przesadzić w jednym stroju z różnorodnością kolorów.

Optymalnym rozwiązaniem będzie pozostanie przy dwóch lub ewentualnie trzech barwach. Mocne kolory wspaniale kontrastują z szarościami, ale nie każdy preferuje takie odważne stylizacje, dlatego bezpiecznym rozwiązaniem będzie wybranie ciemnej zieleni czy brązu. Do szarej kurtki można śmiało założyć obuwie w kolorze czarnym, brązowym lub beżowym. Jeśli cała stylizacja jest utrzymana w stonowanej kolorystyce, to warto ją przełamać za pomocą czegoś bardziej wyrazistego. Świetną opcją będą dodatki w kolorze czerwonym lub bordowym. Szarość to bazowy kolor, który warto zestawiać z bardziej nasyconymi barwami, aby uzyskać unikalną stylizację.


Wybierz kolor:


Otrzymasz powiadomienia o nowościach i ekskluzywnych promocjach tylko dla subskrybentów.

pixel