O firmie. Warto wiedzieć kto za tym stoi.

Witajcie Drodzy klienci.


Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że trafiliście do naszego sklepu. Chcielibyśmy was zapewnić, że jesteście dla nas naprawdę bardzo ważni. To z myślą o Was, o Waszych potrzebach i oczekiwaniach powstało BRENDI. Hasłem przewodnim, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu jest szacunek i troska o każdego klienta. Jesteśmy gotowi aby obsłużyć każdego z Was z należną Wam uwagą. Jeśli jednak mimo wszelkich starań coś pójdzie nie tak jak byś tego oczekiwał, możesz być pewien że pochylimy się nad twoją sprawą i bezzwłocznie przystąpimy do rozwiązania problemu.

Nasza przygoda z e-handlem rozpoczęła się od tego, że latem 2008r zaczęliśmy sprowadzać do Polski najciekawsze wzory obuwia z USA. Od tamtej pory minęło wiele lat, nasze przedsiębiorstwo zmieniło swój kształt i rozmiar. Mimo to nadal jesteśmy bardzo blisko naszych klientów. Sami pilnujemy aby obsługa była staranna i rzetelna. Prowadzimy nadzór nad procesem realizacji waszych zamówień. Dbamy o to, aby czas pomiędzy jego złożeniem a otrzymaniem przez Ciebie wymarzonego przedmiotu był możliwie najkrótszy.

Idąc dalej chcemy również abyście wiedzieli, że niezwykle ważna jest dla nas moda. Bez przerwy śledzimy światowe trendy, obserwujemy i współpracujemy z uznanymi w naszej branży Blogerami i Trendseterami. W poszukiwaniu inspiracji odwiedzamy największe światowe Targi i Pokazy mody. Robimy to wszystko po to, aby nieustannie poszerzać naszą ofertę o najciekawsze buty i ciuchy.

Założyciele:

Otrzymasz powiadomienia o nowościach i ekskluzywnych promocjach tylko dla subskrybentów.

pixel