Czas realizacji zamówienia

Jednym z priorytetów w naszej działalności jest jak najszybsza obsługa składanych przez Państwa zamówień. Staramy się wysyłać towar najszybciej jak to możliwe.

 

Jeśli tylko to możliwe, staramy się nadać zamówienie nawet tego samego dnia (orientacyjnie dla zamówień złożonych do około 10). Wasze zamówienia wyślemy najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych. W okresach zwiększonej ilości zamówień (wyprzedaże, promocje) czas może się wydłużyć

 

Pamiętaj, że podane terminy są orientacyjne. Jeśli będziesz w sytuacji, że koniecznie będziesz musiała/musiał wiedzieć, czy damy radę nadać paczkę jeszcze w dniu zakupu, najlepiej przed dokonaniem zakupu zadzwoń na naszą infolinię. Nasi pracownicy poinformują Cię, czy jest szansa na wysyłkę danego dnia.

 

Z drugiej strony, gdyby zdarzyło się, że będziesz chciała/chciał opóźnić dostawę, postaraj się powiadomić nas o tym niezwłocznie po złożeniu zamówienia, najlepiej i telefonicznie i mailowo, podając konkretną datę kiedy mamy nadać paczkę. Pamiętaj, że po nadaniu przesyłki nie możemy już jej zawrócić.

Otrzymasz powiadomienia o nowościach i ekskluzywnych promocjach tylko dla subskrybentów.

pixel