Sposoby płatności

W naszym sklepie możesz wybrać spośród następujących sposobów płatności:

 

1) Bezpośrednim przelewem na nasze konto: wpłatę należy wykonać na następujące dane:

 

RBC Łukasz Rosiński
ul. Północna 7
08-106 Zbuczyn

Alior Bank

Nr rachunku: 15 2490 0005 0000 4500 9275 1993

 

W tytule przelewu KONIECZNIE proszę podać numer zamówienia. Jeśli wpłata jest robiona z konta innej osoby niż składającej zamówienie, prosimy podać również imię i nazwisko zamawiającego. Bez tego realizacja zamówienia może się znacznie wydłużyć, a czasem wręcz stać niemożliwa (jeśli np. dane konta bankowego są inne niż dane podane przy rejestracji konta lub dane do wysyłki podane w zamówieniu).

 

2) Za pomocą szybkich płatności online w systemie Przelewy24 lub PayU (zależy od wybranego banku). Robiąc wpłatę poprzez system szybkich płatności należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi przez system (są one zależne od wybranego sposobu zapłaty). Po pozytywnym zakończeniu płatności, otrzymacie Państwo wiadomość e-mail od operatora płatności informującą o tym, że płatność została przekazana sprzedającemu. Jest to potwierdzenie, że otrzymaliśmy wpłatę od Państwa i przystępujemy do realizacji zamówienia. Brak takiej wiadomości oznacza, że wpłata jeszcze do nas nie dotarła. Gdyby wiadomość nie przyszła w przeciągu maksymalnie jednego dnia, prosimy o kontakt z nami bądź bezpośrednio z firmą PayU lub Przelewy24 w celu ustalenia co się dzieje z płatnością. UWAGA! Przestrzegamy przed robieniem zwykłego przelewu poprzesz systemy płatności. Robiąc zwykły przelew bardzo łatwo o błąd w tytule i wtedy operator nie będzie wiedział komu przekazać płatność. Jeśli zechcesz wykonać tradycyjny przelew, polecamy wykonać przelew bezpośrednio na nasze konto - szczegóły opisane w punkcie nr 2.

 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

3) Gotówką przy odbiorze przesyłki (przesyłka pobraniowa). Aby należność za zakupy uiścić gotówką przy odbiorze przesyłki, jako formę dostawy należy wybrać przesyłkę kurierską pobraniową. Wybierając przesyłkę pobraniową, prosimy koniecznie podać aktualny nr telefonu adresata przesyłki. W przypadku przesyłki za pobraniem, należy mieć przygotowane pieniądze dla kuriera, gdyż w przypadku braku pieniędzy podczas doręczenia, kurier nie doręczy paczki ponownie i będzie ona do odebrania w siedzibie firmy kurierskiej właściwej dla danego adresu doręczenia. Należy mieć odliczone pieniądze dla kuriera. Kurier nie ma obowiązku posiadania przy sobie drobnych do wydania reszty.

 

Na wpłatę lub informację o przesyłce za pobraniem czekamy maksymalnie 7 dni od dokonania zakupu. Jeśli po tym czasie nie będzie kontaktu ze strony kupującego lub wpłaty za zakupy, uznajemy transakcję za niebyłą, anulujemy złożone zamówienie i kierujemy towar do ponownej sprzedaży.

Otrzymasz powiadomienia o nowościach i ekskluzywnych promocjach tylko dla subskrybentów.

pixel