Niebieskie kurtki damskie

Ilość produktów: 5

Niebieskie kurtki wiosenne, jesienne i zimowe

Kurtka damska to jedna z najbardziej uniwersalnych części garderoby. Mogą być częścią outfitu praktycznie w każdej porze roku. Kurtki zimowe wykonane są z materiałów gwarantujących wysoki komfort termiczny, kurtki wiosenne i jesienne dobrze chronią przed wiatrem i deszczem, a lekkie kurtki letnie to świetne rozwiązanie na niepogodę. Wykonuje się je też z przeróżnych materiałów. Tym, co łączy różne modele i rodzaje kurtek, jest właśnie wspomniana uniwersalność. Jednym z najlepszych, pasujących do niemal wszystkiego kolorów kurtek jest niebieski.

Dlaczego warto mieć w szafie niebieską kurtkę?

Niebieska kurtka damska są dzisiaj częścią garderoby, której z całą pewnością nie powinno zabraknąć w szafie żadnej kobiety. Dlaczego warto postawić na kolor niebieski? Przede wszystkim dlatego, że jest to kolor uniwersalny. Dobrze uszyta kurtka będzie pasować zarówno do codziennego, casualowego outfitu, jak i do strojów znacznie bardziej eleganckich. Niebieski – obok czarnego – jest kolorem, o którym powszechnie sądzi się, że doskonale sprawdza się w ubraniach formalnych. O ile jednak czarny kojarzy się nam przede wszystkim z powagą, która nie pasuje do wszystkich sytuacji, to kolor niebieski daje o wiele większe możliwości. Wszystko zależy oczywiście od kroju ubrań, jednak porównując ze sobą kurtki w tych właśnie kolorach, odnosi się zawsze wrażenie, że niebieskie kurtki damskie sprawiają wrażenie znacznie większej swobody, przy jednocześnie podobnym poziomie elegancji.

Czy niebieska kurtka pasuje do wszystkiego?

Wydawać by się więc mogło, że niebieska kurtka pasować będzie absolutnie do wszystkiego. Czy tak jednak faktycznie jest? Wszystko zależy od kroju. Kurtki o kroju klasycznym, wykonane z materiałów uważanych za eleganckie, z pewnością będą pasować do prawie wszystkiego, choć zaleca się ostrożność w łączeniu ich z ubraniami o jednoznacznie sportowych charakterze. Z kolei kurtki sportowe niekoniecznie sprawdzą się jako dodatek do formalnego stroju do pracy, czy wieczorowej sukni. Ostatecznie wszystko zależy od naszej wyobraźni i przy odrobinie zmysłu estetycznego nawet najbardziej nietypowe połączenia mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.


Wybierz kolor:


Otrzymasz powiadomienia o nowościach i ekskluzywnych promocjach tylko dla subskrybentów.

pixel