Co kupić chłopakowi na urodziny: Praktyczne i oryginalne pomysły!

2023-07-11
Co kupić chłopakowi na urodziny: Praktyczne i oryginalne pomysły!

Uśmiech ukochanej kobiety jest dla mężczyzny największym prezentem, ale zawsze warto pomyśleć o wręczeniu mu chociażby niewielkiego upominku. Otrzymywanie prezentów jest tak samo przyjemne jak ich dawanie, sprawia to radość obu stronom. Pojawia się jednak pytanie, co sprezentować partnerowi, bo wbrew pozorom nie zawsze jest to łatwe zadanie. Każda kobieta chciałaby, aby jej prezent wywołał uśmiech zadowolenia na twarzy ukochanego mężczyzny.

Znajdź idealny prezent dla swojego chłopaka

Skutecznym sposobem na sprawienie radości ukochanemu jest wręczenie mu spersonalizowanego upominku, czyli jedynego w swoim rodzaju, zrobionego z myślą o nim. Jeżeli ktoś ma zdolności artystyczne, to może pokusić się o własnoręcznie zrobione przedmioty typu breloczek do kluczy lub etui na telefon. Wspaniałą opcją będzie również odzież z personalizowanym nadrukiem, to samo dotyczy skarpetek lub nawet bokserek. Zawsze można kupić biżuterię z grawerem, łańcuszek z wyznaniem miłosnym lub ciekawym cytatem. Wydruk na szkle z podstawką także będzie świetną opcją, obowiązkowo ze wspólnym zdjęciem. Można także zdecydować się na poduszkę dekoracyjną z ciekawym nadrukiem i imieniem lub szklankę do whisky z zabawnym napisem.

Gadżety technologiczne i akcesoria wspaniale nadają się na prezent dla mężczyzny, szczególnie jeśli mają związek z jego pasjami. Można sprezentować głośniki bluetooth, aby ukochany mógł słuchać komfortowo ulubionej muzyki i podcastów, bez zbędnych kabli. Przyda się także smartwatch, czyli inteligentny zegarek do sparowania z telefonem lub smartband w postaci opaski monitorującej treningi i podstawowe funkcje życiowe. Dobrym pomysłem na prezent jest także myszka i klawiatura lub gra komputerowa.

Aktywność na świeżym powietrzu dla urodzinowego zaskoczenia

Mężczyźni doceniają wyjątkowe doświadczenia, dlatego voucher na pole paintballowe będzie świetnym rozwiązaniem. Trudno nie być zadowolonym, jeśli otrzyma się możliwość jazdy szybkim autem, wymarzonym pojazdem o ogromnej liczbie koni mechanicznych. Niezwykłą przygodą będzie skok na bungee, można także zdecydować się na ekstremalne doświadczenia strzeleckie.Uśmiech zadowolenia pojawi się po wręczeniu vouchera na lekcje boksu z mistrzynią Europy albo zjazd tyrolski. Jeżeli mężczyzna ma jakieś zainteresowania odnośnie wysiłku fizycznego, można mu śmiało kupić sprzęt do ulubionych aktywności. Prezenty związane z zainteresowaniami sprawdzają się idealnie, nawet jeśli mają postać niepozornego akcesorium. Nie brakuje ciekawych gadżetów dla sportowców.

Pomysły na prezent dla mężczyzny zainteresowanego sztuką

Świetnym pomysłem na prezent jest kurs artystyczny lub warsztat, dzięki czemu możliwe staje się zdobycie nowych umiejętności. Można oczywiście kierować się zainteresowaniami ukochanego, ale równie dobrze sprawdzi się zaskoczenie go czymś zupełnie nowym, czego do tej pory nie miał okazji spróbować. Będzie to dość odkrywczego, inspirującego, motywującego do działania.Oryginalne dzieło sztuki to kolejny dobry pomysł na prezent na urodziny dla chłopaka, ale nie trzeba oczywiście wydawać na to dużej kwoty pieniędzy. Zakup arcydzieła nie będzie konieczny, można przykładowo zdecydować się na dzieło współczesnego twórcy. Młodzi artyści sprzedają swoją twórczość stosunkowo tanio, z czasem jej wartość rośnie. Innym rozwiązaniem są odbitki barwne lub czarno-białe, wystarczy je oprawić i upominek gotowy. Kolejną propozycją będzie zabytkowy mebel, przykładowo konsola o charakterze vintage. Można podarować rzemiosło artystyczne w postaci ceramiki, srebra lub innych wyrobów sztuki użytkowej.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023

Otrzymasz powiadomienia o nowościach i ekskluzywnych promocjach tylko dla subskrybentów.

pixel