Parki przejściowe nie wychodzą z mody

2021-05-11
Parki przejściowe nie wychodzą z mody

Luźny krój zapewniający komfort użytkowania


Parki przejściowe nie wychodzą z mody, ponieważ są niezwykle wygodne. Luźny krój nie ogranicza swobody ruchów. Jest to znakomita opcja na co dzień. Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że zarówno bardzo szczupłe, jak i krągłe kobiety znajdą odpowiednią kurtkę. Opisywany fason stanowi połączenie stylu eleganckiego oraz sportowego. Pasuje zarówno do dresów oraz leginsów, jak i casualowych spodni, czy też spódnic. W tym temacie nie ma żadnych ograniczeń - liczą się przede wszystkim osobiste upodobnia!

Zobacz Parka dwustronna Marcela

Możliwość podkreślenia talii


Mogłoby się wydawać, że parki przejściowe nie podkreślają sylwetki. Nic bardziej mylnego! Wiele modeli posiada troczki na wysokości talii, które podkreślają sylwetkę. Dzięki nim figura sprawia wrażenie smuklejszej, a zarazem proporcjonalnej. Zadowoli to kobiety, które unikają przesadnie obszernych okryć wierzchnich. Parki fantastycznie wyglądają na różnych typach figury. Za ich pomocą można zatuszować nadprogramowe kilogramy!

Zobacz Parka Dwustronna Marina

Skuteczna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi

Parki przejściowe zapewniają skuteczną ochronę przed niesprzyjającymi warunkami otoczenia. Doskonale zabezpieczają użytkownika przed niskimi temperaturami, deszczem, czy też porywistym wiatrem. Trzeba wspomnieć, że niektóre modele posiadają odpinane ocieplenie. Zwykle są one nieco droższe, jednak można zakładać je zarówno w cieplejsze, jak i chłodniejsze dni. Taka inwestycja się opłaca! Dużym zainteresowaniem cieszą się parki z dużym kapturem, który jest niezastąpion.

Zobacz Parka Marcela Granatowa

Szeroka gama kolorystyczna

Kobiety poszukujące uniwersalnych okryć wierzchnich powinny postawić na parki w neutralnych kolorach (m.in. czarnym, szarym, białym), które pasują do wszystkiego. Wpasowanie ich w stylizację jest banalnie proste. Atutem jest również możliwość doboru wielu interesujących dodatków. W sprzedaży nie brakuje również kurtek w odważnych, intensywnych kolorach (np. czerwonym, żółtym, różowym). Nie można przejść obok nich obojętnie!

Zobacz Parka Marcjanna Bordowa

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021

Otrzymasz powiadomienia o nowościach i ekskluzywnych promocjach tylko dla subskrybentów.

pixel